Hop til indhold
autobahn

Sonia i Aalborg - sød og dejlig

Recommended Posts

Jeg besøgte Sonia for et par dage siden, først på aftenen på vistnok årets hidtil varmeste dag!

Som jeg skrev i anden anmeldelse et par uger siden, jeg havde mødt Sonia ved et besøg hos hendes roommate, og kunne straks genkende hende - hun har haft mange annoncer på både AL og E-S de seneste 3-4 måneder. Men ingen anmeldelser trods adskillige "efterlysninger". Det var super nemt at arrangere besøget: SMS, hurtigt svar, fik fast tid (ikke noget med "ring 10 min inden") og hun åbnede døren da jeg ringede på døren på klokkeslaget. 

Pigen: Det er Sonia selv - hendes meget kønne ansigt og smukke øjne - på alle hendes annoncer, og nogle af dem taget på adressen. Husk nu, kvinder kan være gode til at lægge skarp makeup som giver supermodel looks. I virkeligheden er Sonia meget mere naturlig, og ansigtet har mere fylde end hvad facebrush og isterninger (just joking) fremhæver.
Disclaimer: Hvis du kun vil besøge helt slanke piger - som nogle billeder måske kunne antyde - så stop læsning her! Sonia er blevet "buttet", den gode polske og danske mad lader sig ikke skjule. Men på en naturlig og sund måde, og hendes bryster (B?) er faste og dejlige at lege med (lige som Sonia selv).

Le sexe: Vi startede med at komme i stemning med lækker kiggen dybt i øjnene, dejlige blide kys på læber, mund tunge - kærestekysseri på en varm sommeraften. Herefter gled hun ned og kyssede og masserede mine brystvorter, skiftevist blidt og hårdt, så min pik hurtigt stod op i luften, klar til mere action. Så gav hun mig et blowjob, varieret, masser af leg med tungen, hele munden, temposkift. Hun brugte fint med spyt, lækker øjenkontakt, øjnene nogle gange spørgende for straks at blive næsten ahegao-style, super liderligt! Hun ved hvad hun gør! Da hun på et tidspunkt antydede om vi skulle videre i programmet skød jeg pikken op mod hendes ansigt for at vise at vi da nok ikke var helt færdige med BJ. Så med et smil, et dybt åndedrag og lidt mere spyt tog hun mig helt til roden, mens jeg holdt begge hendes hænder. Wow! 
Derefter videre, 69, og så bad jeg hende om at kneppe mig, intet problem. Cowgirl, jeg skiftevist legede med hendes bryster og holdt hånd/hænder med hende. Og trak hende ned et par gang så vi kunne kysse lidt også. Meget intimt. Hun kunne noget i cowgirl, så min pik kom helt i bund, jeg kunne mærke jeg ramte hendes skedebund i fuld længde mens hun langsomt red mig så hendes klit blev masseret af mit pubisområde. Dejlig klynken fra hende (intet pornostøn). Hun er dejligt stram, og jeg kunne godt mistro hende for at dyrke bækkenbundsøvelser, da hun har meget kontrol over følelsen. 

Finalen: Jeg ville gerne komme over hendes bryster, så hende liggende på ryggen, jeg sad op, min ene hånd holdt hendes ene hånd i dejligt fast greb, men vi begge med vores anden hånd legede med os selv. Efter flere minutter, og stadig dejlig øjenkontakt kom jeg ud over hende i nok den mest intense orgasme jeg har haft i lang tid. Herefter, mens min sperm stadig flød ud over hendes bryster og overkrop lagde jeg mit hoved på hendes ene lår mens hun brugte i hvert fald 2-3 minutter mere på at gøre sig selv færdig !! - GFE 100% 

Oplevelsen: Sonia er fucking sød, helt ligetil og "folksy" på en meget polsk måde (er der stadig læsere tilbage :-) ). Allerede inden penge havde skiftet hånd stod hun uden en trævl på og med et grin udbrød "Polish girls are hot! - hu!" uden det virkede vulgært, bare dejligt ligetil. 
Efter seancen var hun lige ude at nette sig, og derefter snakkede vi lidt om hendes ferieplaner (hun tager ned til sin hjemby det meste af juli, men kommer igen). Da jeg fortalte, at mine ferieplaner bringer mig til samme by var hun meget interesseret i om vi kunne mødes, eks. gå ud med et par af hendes veninder. Men desværre, hun er tilbage i DK inden jeg ankommer dernede. Men jeg gad godt gå ud med hende (også eks. escort i DK)  jeg tror hun er sjov og ærlig at være sammen med også uden for soveværelset. 

Vil jeg møde igen?: Ja, bliver faktisk lidt liderlig af at skrive denne anmeldelse. Jeg ærgrer mig over, at jeg for 4-5 uger siden, da Covid testkapacitet var helt på plads i DK, men stadig meget få piger i byen, besøgte flere andre so-so-oplevelser (ingen anmeldelser fra mig om disse besøg), i stedet for Sonia. Jeg tror hun kan blive endnu sødere og fræk hvis man kender hende. 
Problemet er, at nu er der så mange andre piger, både gamle bekendte og nye, som vender tilbage til byen. Men jeg skal klart besøge Sonia igen, nok efter ferieperioden.  

https://annoncelight.dk/showad/287449

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tak for anmeldelsen.

Jeg kan se hun har lagt et nyt billede op for nyligt og der syntes jeg nu ikke hun ser buttet ud.

Men ja hun har annonceret længe og jeg har også ventet på en anmeldelse af hende så tak for det. :)

Del dette indlæg


Link til indlæg
Kim Sørensen skrev, for 1 time siden:

Tak for anmeldelsen.

Jeg kan se hun har lagt et nyt billede op for nyligt og der syntes jeg nu ikke hun ser buttet ud.

Men ja hun har annonceret længe og jeg har også ventet på en anmeldelse af hende så tak for det. :)

Joh, en "sprød" bette pige. Nu har jeg så besluttet mig for hende her sidst på kommende uge! ;-)  Men sådan ligger "landet" jo.

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg er så misundelig på jer, jeg spottede Sonia i vinters, men der er langt til Ålborg  - ikke at det kan lade sig gøre, men øv at bruge en dag på at køre til Ålborg. Hun har tidligere være på Sjælland under et andet navn og ville rigtigt gerne..:wub: - og ideen med rejsekortet er fantastisk, så er det ikke så anstrengende, men det er desværre udsolgt - pas godt på hende :)

 

 

 

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg var langt om længe forbi sonia i dag og kan kun tilslutte mig de rosende toner om hende hidtil. Jeg sparker lidt mig selv bagi for at have haft kig på hende så længe uden at have gjort noget ved det før.

Sød, naturlig og berøringsvenlig, nogle flere kg end vist på billederne, men så er det heller ikke værre, virker til at være meget afklaret med at være gp. Kom med lidt åbelyst kunstige pornostøn fra starten, men det blev mere naturligt efter hun blev "varmet op".

En pige jeg nok smutter forbi igen. Så nu er jeg oppe på to aktive gp'er i nordjylland med den status (den anden er Silvia)

/ungersvend

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...