Hop til indhold
Blueberry

"In Herlev New girl first Time denmark" - and the last time, I hope

Recommended Posts

Jeg besøgte pigen her "hello Chanel.I'm a new girl in town. " i går på Marielundsvej (den er vist lang nok til kunne nævnes) og fik den ringeste service EVER.

https://escortguide.dk/P/in-herlev-new-girl-first-time-denmark-15-min-400-dk--64499.html

Hvis jeg skal starte med noget positivt, var det relativt let at få kontakt og aftale et besøg, det var let at parkere og pigen ligner hende på billederne - altså en slank, fast ung kvinde med en skøn numse. Men, stedet er en rodebutik, pigen taler ikke engelsk, så der råbes ind og ud af rummene for at aftale pris. Da det var på plads smed hun trusserne, beholdt BHen på, afviste mit medbragte Skyn kondom og mosede en lokal elefantgummi ned over min slappe pik og suttede uengageret på den sørgelige kombo.

Da det underligt nok lykkedes at få lidt rejsning svingede hun prompte sin bagdel op i hovedet på mig og sagde "fuck". Anus så ikke så lækkert ud, så jeg bad om missionæren i stedet, hvilket hun også afviste flere gange. Det lykkedes mig til sidst at få hende om på ryggen så jeg kunne trænge ind i hende. Her løftede hun så benene og lod mig knalde frit, mens hun drejede hovedet til siden og holdt begge hænder op foran det :shock: Så grim er jeg altså ikke, men hun har måske et problem med sin egen mundhygiejne, hvad véd jeg. Syg oplevelse, anyway.

Det lykkedes mig at komme, og jeg flygtede ud af butikken.

Sandsynlig for gentagelse? Lad os kalde det for en risiko og sætte den til 0 ;)

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg har også været der - men gik faktisk igen -  jeg havde betalt - men valgte at afbryde. Jeg tror jeg var een af de første kunder - og jeg tror i den grad ikke hun trives med jobbet. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Havde nøjagtig samme oplevelse. Måtte heller ikke se bryster eller tage hende i missionær. Da hun vendte røven til, fordi hun kun ville doggy, bredte der sig en forfærdelig stank af afføring. Jeg tog mit tøj på og skred.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...