Hop til indhold

Recommended Posts

https://annoncelight.dk/showad/413179

Hej 

Jeg har været forbi denne pige og hendes "mutter" fortalte hvad jeg gerne ville have ( 1 time med fuld pakke) og mutter sagde en pris, jeg betalte.

Ventede nok 5 minutter på maven inden den unge pige kom ind til mig, hun begyndte at røre ved min med olie på hænderne, der kom lidt pirring, fint.

Så mente hun at hun skulle have ekstra hvis der skulle ske mere, jeg kaldte på mutter og de parlementerede om ikke jeg ville knalde mutter i stedet for den unge, nej satme nej, det ville jeg ikke og ville heller ikke betale mere!

nå fik så ½ time i alt incl. lidt sex.

KOMMER ALDRIG IGEN!!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Træls oplevelse. 
Kan til gengæld anbefale Mint. Hun er i byen de næste 4-5 dage. Rigtig sød pige med en fin krop. Hverken for tynd eller for tyk. 
giver en dejlig massage. Blow er godkendt. Tilpas stramt underliv. God indlevelse hele vejen igennem. Kan varmt anbefales. 
https://annoncelight.dk/showad/410912

Redigeret af The_Boobman

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...