Hop til indhold
Guest lovetheladies

Roxana - mit livs bedste sexoplevelse...

Recommended Posts

Guest lovetheladies

Hej

Jeg har i længere tid læst med her på Eroguide. Der er mange gode historier og advarsler om dårlige oplevelser.

Med risiko for at høre at jeg bare reklamere så er her min historie.

Jeg søgte den specielle oplevelse. Jeg besøger ikke glædespiger ofte. Så at læse om jeres oplevelser her var en stor hjælp.

Mange har beskrevet Roxana som en fantastisk kvinde og jeg må sige, YES. Hun er fantastisk. Jeg taler om https://escortguide.dk/P/sweet-and-tide-spanish-pussy-roxana-27027.html

Jeg besøgte hende i går aftes og følte mig vel forberedt. Jeg havde været i bad, barberet og børstet tænder. Jeg går efter en gensidig positiv oplevelse. For mig er hygiejne meget vigtigt.

Jeg ankomme lidt før tid og ventede lidt diskret i nærheden af addressen. Som aftale via sms ringede jeg op og blev lukket ind.

På vej op af trappen gik mange tanker gennem mit hoved. Var hun nu som sine billeder, kunne hun lide mig og så videre.

Jeg blev lukket ind og blev mødt en meget smuk kvinde i flot og frækt undertøj. Jeg syntes med det samme at hun var meget kønnere end sine billeder. Som stadig er flotte og frække.

Hun smilte og bød mig velkommen. Lejligheden var meget flot. Så kun dele af den, men masser af plads og der var rent og nydeligt dekoreret.

Så allerede her var det en godt start.

Jeg tog mine sko af i entreen og fulgte efter hende i til værelset.

Et lækkert rum. Jeg blev budt på noget af drikke og vi hygge snakkede lidt imens hun stille om roligt klædte mig af.

Hendes eget tøj (ganske lidt) røg af før mit og OMG hun har en flot krop. Hun er rigtig flot fast og fræk.

Her startede så det frække og uden af gå i alt for mange detaljer om den næste halve time så blev det min BEDSTE SEXOPLEVELSE NOGENSINDE.

Jeg er ikke nogen supermodel eller bare ung fyr med veltrænet krop. Jeg er i mine 40'er og har for mange kilo på kroppen, men hun gav mig alt hvad jeg (personligt) havde fantasi til . Og så lidt mere.

Det er min oplevelse at Roxana virkelig nyder sin hobby og det gjorde hele oplevelsen endnu bedre.

Vi sluttede af med lidt hygge snak efter jeg har også gjort mit til at hun fik noget ud af det ;)

Hun tilbød mig et bad som jeg med glæde modtog. Efter badet forsatte vores hyggesnak og påklædning.

Jeg gik der fra med et STORT smil og kan kun anbefale Roxana til jer som gerne vil have noget specielt. Jeg har ikke besøgt mange glædespiger, men har været så heldig at besøge nogle fantastiske gennem tide. Roxana kan bedst sammenlignes med Olivia no1 efter min mening. Og alligevel kommer Roxana på min 1st plads.

Roxana, hvis du læser dette så tusind tak for en skøn tid i går aftes.

Vil du besøge hende igen? Ja helt sikkert.

Jeg håber at I tager det positive fra denne historie og hvis I besøger Roxana, så pas godt på hende. Hun er en af de specielt :)

 

Mvh

Lovetheladies.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Gæst

Det var egentlig Christina der lånte setup'et og fyren af Roxana en lille periode ; )

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...